Babiččiny sirupy - Marek Suško

Babiččiny sirupy - Marek Suško

Babiččiny sirupy vznikly na základě našeho dlouholetého zájmu o bylinky a bylinkářství jako takové. Proto výroba sirupů byla naším přirozeným vývojem. Nejprve jsme obdarovávali svoje nejbližší,ti jsou většinou našimi největšími kritiky, ale zároveň dokázali to, že nás povzbuzovali, když jsme zvažovali, jakou cestou se dát.

Velice dlouho jsme zkoušeli a testovali každý sirup zvlášť, protože všechny naše receptury jsou jsou původní z naší hlavy,tudíž jsou naším vlastnictvím. Originalita našich sirupů spočívá ve formě jejich zpracování, kdy nepotřebujeme vysokou teplotu k tomu, abychom je "uvařili." Zakládáme si na tom, aby byly zpracované za studena, čili macerované, protože jen tak je předpoklad, že jakostní látky včetně vitamínů zůstanou v co největší míře zachovány.

Pracujeme s několika variantami slazení sirupů, ať už je to bílý cukr nebo cukr třtinový, ale také sladíme stévií nebo vyrábíme sirupy absolutně bez cukru. Tím se naše výrobku mohou dostat i k diabetikům nebo k lidem,kteří se rozhodli nesladit klasickými sladidly, ale jít takzvaně jinou cestou.

V poslední době se také věnujeme sice okrajově, ale přece,modernímu RAW stylu, kdy teplota každého výrobku po celou dobu jeho zpracování nesmí překročit teplotu 42 stupňů Celsia.

V závěru tohoto roku budeme připraveni ještě na jednu novou alternativu slazení, proto věnujte našim výrobkům pozornost po celou dobu. Slibujeme, že na sobě budeme neustále pracovat a připravovat pro naše zákazníky jen ty nejlepší a nejkvalitnější sirupy, jaké dokážeme.

fcb- babiccinysirupy.com