Mlýny J. Voženílek, spol. s.r.o.

Mlýny J. Voženílek, spol. s.r.o.

Firma Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o., Předměřice nad Labem s více než stoletou tradicí patří mezi největší výrobce mlýnských produktů v České republice. Na moderním zařízení v mlýnech Automat a Budín se denně zpracovává 300 tun kvalitní potravinářské pšenice a žita.

Předměřická mouka je zásadně nebělená s přirozenou barvou a s typickou vůní. Majitelé společnosti kladou velký důraz na to, aby se zachoval klasický a mnoho let osvědčený výrobní postup bez finální úpravy (fortifikování mouky o různé enzymatické přípravky).

Vyrábíme kompletní sortiment pšeničných a žitných mouk a dále nabízíme mlýnský doplňkový sortiment - kroupy, vločky a přípravky pro pekaře a cukráře. 

Předměřická mouka znamená prvotřídní kvalitu, a proto také firma zavedla ve svých provozech řízení jakosti podle certifikačního schématu FSSC 22000, verze 3. Firma má rovněž certifikát systému HACCP a GMP+ B4. Dalším důkazem kvality Předměřické mouky je i získání prestižní národní značky kvality „Klasa“ a značky „Česká potravina“.
zdroj.: www.mlynyvozenilek.cz