František Kejklíček

František Kejklíček

Něco o nás

Rodinná farma Kejklíček sídlí v Plotištích nad Labem a hospodaří od roku 1992 na úrodných pozemcích Polabské nížiny.

Živočišná výroba je zaměřena na chov krav s mléčnou užitkovostí převážně plemene Holštýn. Pěstovanými plodinami jsou potravinářská pšenice, řepka, cukrovka, soja, ječmen, mák, proso, krmná řepa, kukuřice a vojtěška. Největší pozornost je věnována pěstování cibule a konzumních brambor, které zaujímají výměru 70 ha. Sortiment tvoří cca 20 odrůd brambor různých varných typů a 12 odrůd cibule (červená, žlutá, bílá). Podstatnou součástí je jejich skladování v termoskladu a celoroční distribuce baleného zboží. Balení finálního produktu je v PE síti v rozmezí 1 – 25 kg s označením výrobku termoetiketou. Firma má zavedený systém HACCP a  je zapojena do systému IPZ (integrovaná produkce zeleniny). V neposlední řadě se věnujeme službám v zemědělství – sklizni obilovin, brambor a cukrové řepy.

Od dubna roku 2011 jsou pro vás připraveny mléčné výrobky přímo z farmy, které je možno si zakoupit v pidi prodejničce v rodinném domě na adrese Petra Jilemnického 75/134, Hradec Králové - Plotiště. Prodejní doba minimlékárny je ve všední dny od 8,00 do 17,30 hodin. Mimo tuto dobu je nákup možný po telefonické dohodě. Zvoňte prosím na zvonek s označením PRODEJNA. Vyčkejte chvilku, ne vždy lze z výroby odejít ihned! Prosíme o trpělivost. Zvoňte i 2x, jelikož ve výrobně jsou hlučná zařízení a zvonek nemusí být slyšet na poprvé. Vyrábíme každý den, takže většinou je k dispozici veškerý sortiment mléčných výrobků. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na návštěvu u nás.   

Můžete nás také sledovat na našem FB

 

S čím soutěžíme?

Selské mléko

čerstvě nadojené, ihned pasterizované, nehomogenizované, nestandardizované

Kefír

kvalitní, hustý kefír s vrstvou smetany. Lahodná, plná a smetanová chuť. Vyrobeno z pasterizovaného, nestandardizovaného a nehomogenizovaného mléka.

Pro tyto výrobky můžete hlasovat v sekci: Mléko a mléčné výrobky

Brambory konzumní 

brambory pěstujeme již 21 let na úrodných pozemcích, které jsou hnojeny chlévským hnojem. Rozmanitost odrůd a varných typů uspokojí každého zákazníka. Celoročně brambory skladujeme, balíme a expedujeme.

Pro tento výrobek můžete hlasovat v sekci: Ovoce, zelenina a výrobky z nich

 
123movies