Volkafe Trutnov s.r.o.

Volkafe Trutnov s.r.o.

Něco o nás

Bylo nebylo, kaváren tenkrát bylo dost.
Byly to verze cukráren, ve kterých se podávala káva. Tenkrát většinou turek. A kouřilo se v nich, protože kdo by si dal kafe, aniž by si zapálil, že? Nepředstavitelné.

Pak se otevřely hranice, a občas i nějaká ta mysl. A i k nám začala pronikat kafařská kultura z jižních zemí, takzvané presíčko. No a někdy v té době se urodila myšlenka i v naší rodině a to ta, udělat to úplně jinak. Na to je naše rodina totiž expert. My nikdy nebyli ti, které by šlo přehlédnout v davu.
A po určité chvíli dozrávání, roku 2000 vznikla naše Kafírna. Ani klasická kavárna, ani bar, ani hospoda. Kafírna. Místo, které odchovalo už pár generací kafařů. Místo, kde se potkávají lidé svobodného myšlení a vůle. Místo, kde se tvoří. Místo, kde je dovoleno snít.
Chtěli jsme lidem nabídnout kávu z celého světa. Ukázat jim, že se to presíčko nedělá jen z jedné neurčité směsi, protože k tomu dostanete mašinu, hrnky a kafemlýnek. Kdepak! Stoprocentní arabicy, stoprocentní robusty! Každá jiných podtónů, jiných dochutí, jiné kyselosti. To tenkrát prakticky nikde nebylo, tak co s tím? Jistěže… začali jsme pražit vlastní kávu pod značkou VOLKAFE.

Ruku v ruce s kávou jde i čokoláda. Tu jsme začali vyrábět do pralinek, bonbonů, tyčinek, tabulek, lámanek, stromečků, sušenek… no, do všech možných podob a tvarů.

Sledovat nás můžete také na našem FB a druhém FB

 

S čím soutěžíme?

Outdoor káva

jednoporcové balení námi pražené kávy, které je vhodným doplňkem pro zpříjemnění pobytu kdekoliv a kdykoliv šálkem filtrované kávy

Čokoládové lízátko Krakonoš

čokoládové lízátko Krakonoš z belgické čokolády Callebaut s originálním z kakaového másla vytvořeném obrázkem Krakonoše

Čokoládové pralinky plněné

čokoládové pralinky plněné různými náplněmi z belgické čokolády Callebaut

 

Pro tyto výrobky můžete hlasovat v kategorii Pekárenské a cukrářské výrobky

 
123movies