Bylinné sirupy z Kladského pomezí

Bylinné sirupy z Kladského pomezí

Něco o nás

Jsme malá rodinná firma z města Červený Kostelec v oblasti zvané Kladské pomezí. Tato oblast daleko od průmyslových částí České Republiky je plná nezničené přírody, kvetoucích luk i hlubokých lesů. To vše doplňuje čisté ovzduší a hodně slunečního svitu, které léčivé byliny milují, přestože se u nás musí přizpůsobit mnohdy i drsnému klimatu.

Všechny rostliny buď pěstujeme na naší velké bylinkové zahradě nebo sbíráme jedině na čistých místech, ručně, vybíráme pouze rostliny nejlepší kvality. Klademe důraz na kvalitu a chuť našich produktů.

Naše sirupy, které vyrábíme podle receptur našich předků, obsahují pouze přírodní suroviny.

Můžete nás také sledovat na našem FB

S čím soutěžíme?

Smrkový sirup

Bylinný sirup z mladých výhonků smrku ztepilého. Tento sirup patří k našim nejtradičnějším a nejoblíbenějším výrobkům, díky zajímavé chuti je vyhledáván dětmi i dospělými. Sirup obsahuje bylinný výluh z mladých výhonků smrku, cukr a malý přídavek kyseliny citronové. Tu nepřidáváme do všech našich sirupů, ale právě smrkový sirup ji pro svou jedinečnou chuť potřebuje.

Sirup z divizny

Bylinný sirup z květů divizny. Tento sirup patří k těm méně tradičním, ale díky výborné chuti a krásné zlatavé barvě se stal velmi oblíbeným. Divizna patří v naší certifikované přírodní zahradě ke stálicím, květy sami sbíráme a zpracováváme na výborný sirup. Tato bylina má také řadu příznivých vlastností na lidské zdraví. Sirup z divizny je výborný i jako bylinná limonáda. Složení je pouze výluh z květů divizny a cukr.