Pekárna Na Plechu

Pekárna Na Plechu

Něco o nás

Jsme netradiční pekárna z podhůří Orlických hor, v níž se pečou tradiční i neobvyklé dobroty.

Voní to u nás čokoládou, zázvorem i skořicí, ale pekaři jsou sví. Pracují každý den velmi pilně a jsou šťastni, že mohou být zaměstnáni. Pekárna Na Plechu je projektem sociálního podnikání. Lidé zde pracují v režimu chráněného trhu práce – o něco pomaleji, ale o to s větší chutí do práce.

Proto jsou i jejich dorty, koláče, smetanové pohárky, sušenky, slané quiche a jiné dobroty pečlivě připravené, z kvalitních surovin, vynikající a plné lásky. V pekárně rádi upečou sladké i slané občerstvení na oslavu, svatební hostinu i firemní akci a nabídnou i kávový catering v místě akce. 

 

Můžete nás také sledovat na našem FB

 

S čím soutěžíme?

Svatební koláčky

Hádejte, bez čeho se neobejde pořádná svatba? No přeci bez svatebních koláčků! Sladký doplněk svatebního oznámení, nutná dobrota na svatebním stole nebo do výslužek. Makové, tvarohové, ořechové a povidlové vázané koláčky. Klasické i rohové. Zaručíme vám, že se po nich hned zapráší. Objednáním koláčků v Pekárně Na PLechu navíc pomáháte ti vy. Lidé s mentálním postižením tak mohou být zaměstnáni a žijí tak samostatnějším životem. Proč jsou naše koláčky tak nezapomenutelné? Protože je naši šikovní pekaři pečou podle tajného tradičního receptu, ve kterém nechybí kvalitní ingredience, ale také spoustu lásky, kterou při výrobě pekaři do koláčků předávají a kterou přejí novomanželům. Nevěříte? Ochutnejte a nechte se přesvědčit také.. :)

Nejlepší čokoládový dort

No řekněte, kdo nemá rád čokoládu? Naordinujte si pořádnou dávku čokoládové slasti v podobě našeho známého čokodortu!! Jde o jeden z nejoblíbenějších výrobků Pekárny Na Plechu, který si můžete objednat, nebo ochutnat v Kavárnách Láry Fáry v Rychnově n. Kn. a v Náchodě. Jen pozor, na nejlepším čokoládovém dortu hrozí reálná závislost!! :) Objednáním dortu v Pekárně Na Plechu navíc pomáháte ti vy. Lidé s mentálním postižením tak mohou být zaměstnáni a žijí tak samostatnějším životem.

 

Pro tyto výrobky můžete hlasovat v kategorii Pekárenské a cukrářské výrobky

 
123movies