Babiččiny sirupy

27. 07. 2021


🌄 V malebném horském městě nazývaném bránou Krkonoš – Vrchlabí – pro nás paní Sušková vyrábí oblíbené Babiččiny sirupy
🧓
Léto je ideální čas na sklizeň ovoce a bylin, a tak má teď paní Sušková plné ruce práce.
🍓🍒🍊🍏🍐
Doma vyráběné Babiččiny sirupy dělají čest svému jménu, jsou vyrobené poctivě, ručně, za minimální pomoci technických vymožeností. Sirupy jsou bez chemické úpravy, všechny jsou zpracované za studena macerováním, takže v nich zůstávají všechny potřebné látky.
👌
Paní Sušková zpracuje každý rok desítky kilogramů ovoce. Věděli jste, že vše pasíruje ručně? Její ruce jsou tedy často unavené a bolavé. Výsledek ale rozhodně stojí za to, sirupy jsou husté, plné ovocné dužiny a chuti.
👏
Sortiment Babiččiných sirupů je opravdu široký, z ovocných je to například dětmi oblíbený malinový, jahodový, borůvkový, brusinkový, sirup z aronie, grepový,…
🍓🍏🍊🍏🍒
Z bylinek jsou to například sirup jitrocelový, lipový, meduňkový, mátový, růžový, mateřídouškový,… Všechny do jednoho nádherně voní, kromě toho i skvěle chutnají a mají příznivý vliv na naše zdraví. O účincích každého z nich se dočtete na stránkách www.babiccinysirupy.cz
🌼🍀🌹
V sortimentu Babiččiných sirupů najdete i neobvyklé a zajímavé kousky, jako je například sirup z chilli, kurkumy či cascary.
🌶️
Kromě běžných slazených sirupů bílým či třtinovým cukrem pro nás vyrábí i sirupy slazené stévií, nebo tzv. výluhy, které jsou bez cukru, takže na své si přijdou i lidé se zdravotním omezením. V nabídce mají více než 40 druhů sirupů a výluhů, které se doplňují o sezónní produkty. Aktuální nabídku najdete na webových stránkách.
🍓🍊🍏🍒
Babiččiny sirupy jsou určeny nejen k ředění s vodou, ale i k dochucení jogurtu či tvarohu. Díky široké škále použití, výborné chuti, poctivému pracování a blahodárným účinkům sbírají Babiččiny sirupy jedno ocenění za druhým.
🥇🏆🏅
Na přání Vám rádi připraví i dárkové balení, třeba pro Vaše blízké či jako pozornost pro zaměstnance.
🎁
Do budoucna paní Sušková chystá ještě jedno husté ovocné překvapení, a tím jsou marmelády. Výborné, domácí, ručně dělané a plné ovoce. A jak už bývá zvykem u Babiččiných sirupů, že nejsou jen tak obyčejné, stejně tak nebudou ani tyhle džemy. Máte se tedy skutečně na co těšit, takže doporučujeme sledovat Babiččiny sirupy na sociálních sítích, ať Vám ty super marmelády neutečou 👌
🍓🍏🍐🍒
Hlasovat pro Babiččiny sirupy!

předchozí
následující

Provozovatelem webu je Regionální agrární komora Královehradeckého kraje, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny