Ochutnavka PRIM CHOMUTICE

06. 09. 2021


V pátek 3. 9. 2021 se chovatelé a příznivci holštýnského skotu sešli v areálu Třtěnice na 27. chovatelském dnu PRIM CHOMUTICE. Pro odbornou ale i laickou veřejnost připravili organizátoři přehlídku vynikajících zvířat nejen z Královéhradeckého kraje. K dobré náladě návštěvníků, krom krásného počasí a kvalitních zvířat, přispěla i bohatá účast spolupracujících a dodavatelských firem. S činností a sortimentem služeb vystavovatelů se návštěvníci mohli seznámit v prezentačních stáncích. Jako vodiči zvířat, ale i jako vystavovatelé zvířat ze školního statku, se představili studenti  Zemědělské akademie a Gymnázia v Hořicích.

   Regionální agrární komora Královéhradeckého kraje připravila ve svých stáncích pro návštěvníky seznámení , včetně ochutnávek, s celou řadou vynikajících potravinářských výrobků přihlášených do soutěže Potravina a Potravinář Královéhradeckého kraje 2021. Někteří  návštěvníci využili této příležitosti k odevzdání  svého hlasu pro své favority v této soutěži  pomocí hlasovacích lístků.

PRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM ChomuticePRIM Chomutice
předchozí
následující

Provozovatelem webu je Regionální agrární komora Královehradeckého kraje, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny