Pivovar Beránek

15. 07. 2021


Léto už je v plném proudu, hospody i zahrádky otevřené, je tedy ideální čas vyrazit na jedno točené.

🍺

Pivovar Beránek Vás přivítá v příjemné restauraci nebo na nádherné nově otevřené útulné zahrádce, kde si můžete dát nejen orosené pivko, ale také se výborně najíst. Jídelníček často obměňují, abyste mohli ochutnat úplně všechno, co jejich skvělí kuchaři dokážou.

👌

V případě hezkého počasí pro Vás otevírají i kiosek, kde mají připravenou točenou zmrzlinu, párek v rohlíku, točenou limču a spoustu dalších dobrot.

🍦

Kdo nemá příležitost posedět si v klidu na zahrádce, může si pivo z Pivovaru Beránek koupit i domů na eshopu. Určitě se vyplatí sledovat pivovar na sociálních sítích, kde najdete aktuální obědové menu, ale i veškeré novinky, jako je třeba pivo v PETaineru. PETainer Vám ušetří náklady za vrácení kovového sudu. Není vratný, ale je plně recyklovatelný, takže jej po vypití stačí sešlápnout a hodit do příslušného kontejneru.

♻️

Kromě stálých piv, jako je Jehně, Ovečka, Beran a Černá ovce, vymýšlí v Pivovaru Beránek zhruba 4x do roka nějaký speciál. Teď mají v nabídce Beerštajn - spodně kvašené pivo, vařené tradiční technologií, dekokcí a spodním kvašením. Pivo dozrávalo v sudu s dubovými hranoly napuštěnými rumem Diplomatico. Nebo letošní polotmavý Speciál 2021 z pěti druhů sladů. Už jste je ochutnali? Jestli ne, tak neváhejte, tyhle speciály jsou vždycky jen časově omezené.

🍺

Pivovar Beránek láká k návštěvě spousty cyklistů i rodiny s dětmi. Pro děti je připraven malý koutek s hračkami a omalovánkami, pro ty větší blízké workoutové hřiště. Také chystají sportovní odpoledne pro děti, což je ideální příležitost spojit příjemné s užitečným, zabavit děti a ochutnat všechny ty dobroty, které restaurace a pivovar nabízí.

🍺

Více informací najdete na jejich webových stránkách 

🍺

Pokud jste si tahle piva z Pivovaru Beránek oblíbili, můžete pro ně Hlasovat ZDE

předchozí
následující

Provozovatelem webu je Regionální agrární komora Královehradeckého kraje, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny