Poctivý grund

21. 07. 2021


Období letních prázdnin jde ruku v ruce s výlety, ať už jednodenními či na více dní. A všechny tyhle výlety jdou zase ruku v ruce s tím, že marně přemýšlíme, co si s sebou vzít ke svačině, aby se to nezkazilo.

🤔🤷🏽‍♀️

A takovou skvělou zdravou svačinku vyrábí Poctivý grund 🥩

Jejich delikátní sušené maso pro nás připravují z hovězího, vepřového, kuřecího a krůtího masa ve dvanácti příchutích.

🥩

Proces výroby a zpracování masa je zcela zachován podle tradiční africké receptury a tudíž se nebojí maso nazývat „Hovězí nebo vepřový Biltong“. „Biltong“ je vyroben z kvalitního masa z českých chovů, neobsahuje žádné konzervanty typu E, glutamáty a barviva. Jedná se o jedinečný český výrobek, který nemá na našem trhu konkurenci. Všechny suroviny použité při výrobě pochází z České republiky.

🇨🇿

Sušené maso POCTIVÝ GRUND má trvanlivost jeden rok. Tedy to neotevřené. Jakmile sáček otevřete, jen se po něm zapráší. Na výlety Vám ale POCTIVÝ GRUND připravil i cestovní balení sušeného masa, které je na zip, aby masíčko nezvlhlo a zachovalo si svojí maximální kvalitu po celou dobu, než ho celé sníte 😊

🥩

Věděli jste, že v nabídce mají i několik druhů dárkových balení? Lámete si hlavu s dárkem pro nějakého milovníka masa? Potřebujete manželovi zabalit svačinu na ryby nebo přihodit něco lehkého a vydatného do batůžku na horskou túru?

🏕

Tohle sušené masíčko je ideální volbou pro všechny případy. „Biltong“ využijete jako snadný a rychlý doplněk energie při jakékoliv sportovní aktivitě. Stejně tak si ho ale můžete vychutnat v klidu při gaučingu u večerního filmu. A ta výborná chuť je třešničkou na dortu.

🍒🎂

Objednávat si ho můžete na jejich webových stránkách případně vyzvednout osobně po předchozí telefonické domluvě.

předchozí
následující