Poctivý grund

21. 07. 2021


Období letních prázdnin jde ruku v ruce s výlety, ať už jednodenními či na více dní. A všechny tyhle výlety jdou zase ruku v ruce s tím, že marně přemýšlíme, co si s sebou vzít ke svačině, aby se to nezkazilo.

🤔🤷🏽‍♀️

A takovou skvělou zdravou svačinku vyrábí Poctivý grund 🥩

Jejich delikátní sušené maso pro nás připravují z hovězího, vepřového, kuřecího a krůtího masa ve dvanácti příchutích.

🥩

Proces výroby a zpracování masa je zcela zachován podle tradiční africké receptury a tudíž se nebojí maso nazývat „Hovězí nebo vepřový Biltong“. „Biltong“ je vyroben z kvalitního masa z českých chovů, neobsahuje žádné konzervanty typu E, glutamáty a barviva. Jedná se o jedinečný český výrobek, který nemá na našem trhu konkurenci. Všechny suroviny použité při výrobě pochází z České republiky.

🇨🇿

Sušené maso POCTIVÝ GRUND má trvanlivost jeden rok. Tedy to neotevřené. Jakmile sáček otevřete, jen se po něm zapráší. Na výlety Vám ale POCTIVÝ GRUND připravil i cestovní balení sušeného masa, které je na zip, aby masíčko nezvlhlo a zachovalo si svojí maximální kvalitu po celou dobu, než ho celé sníte 😊

🥩

Věděli jste, že v nabídce mají i několik druhů dárkových balení? Lámete si hlavu s dárkem pro nějakého milovníka masa? Potřebujete manželovi zabalit svačinu na ryby nebo přihodit něco lehkého a vydatného do batůžku na horskou túru?

🏕

Tohle sušené masíčko je ideální volbou pro všechny případy. „Biltong“ využijete jako snadný a rychlý doplněk energie při jakékoliv sportovní aktivitě. Stejně tak si ho ale můžete vychutnat v klidu při gaučingu u večerního filmu. A ta výborná chuť je třešničkou na dortu.

🍒🎂

Objednávat si ho můžete na jejich webových stránkách případně vyzvednout osobně po předchozí telefonické domluvě.

předchozí
následující

Provozovatelem webu je Regionální agrární komora Královehradeckého kraje, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny